Od 3 listopada udostępniliśmy możliwość korzystania z nowej domeny zso1lodz.pl w usługach Office 365. Co to oznacza? Zamiast korzystać z dłuższego adresu [email protected]zso1.elodz.edu.pl można użyć nowego aliasu [email protected]zso1lodz.pl. Domena może być wykorzystywana we wszystkich usługach Office 365 (np. do wysyłania e-maili), lecz logowanie do usług Office 365 możliwe jest tylko przy pomocy dłuższego adresu (@zso1.elodz.edu.pl).

W naszej szkole każdy uczeń ma dostęp do pakietu Office 365 w wersji edukacyjnej. W pakiecie dostępne są aplikacje poświęcone edukacji, ale przede wszystkim podstawowe aplikacje Office 365:

Outlook

Word

Excel

PowerPoint

OneNote

Teams

Publisher

Access

LOGOWANIE DO USŁUG OFFICE 365

Potrzebujesz pomocy lub nie posiadasz jeszcze szkolnego konta Office 365?
Skontaktuj się pisząc na adres [email protected]. Pamiętaj podać swoje imię i nazwisko oraz klasę!