Podręczniki na rok szkolny 2024/2025:

###Podręczniki dla klas pierwszych Podręczniki dla klas drugichPodręczniki dla klas trzecichPodręczniki dla klas czwartych###

Uwaga: w przypadku podręczników Nowej Ery oznakowanie “Nowa Edycja 2024” oznacza tylko i wyłącznie usunięcie elementów podręcznika po zmianie podstawy programowej. Numer dopuszczenia MEN pozostaje niezmienny dla podanych podręczników, dlatego prosimy również nie kierować się innym rokiem podanym w rozpiskach.

Uwaga dotycząca języka angielskiego: od nowego roku szkolnego następuje na początku kontynuacja poprzednich podręczników, natomiast nowe podręczniki zostaną ustalone z nauczycielem prowadzącym zajęcia.

Podręczniki dla klasy 0H:

Język polski: materiały własne nauczyciela
Matematyka: materiały własne nauczyciela
Język hiszpański: Nuevo español en marcha básico, wyd. SGEL, 2019r., Fca. Castro Viúdez et al. (podręcznik + zeszyt ćwiczeń)