Zajęcia dodatkowe

Koła zainteresowań:

Zajęcia dodatkowe i konsultacje:

  • Zajęcia z piłki koszykowej – p. Agnieszka Kuczmera (poniedziałki i środy od 16:00 w sali E)
  • Zajęcia z piłki siatkowej – p. Michał Cichy, p. Bartosz Jabłoński, p. Patryk Spychała
  • Zajęcia z tenisa stołowego – p. Tadeusz Szydłowski
  • Zajęcia z pływania – p. Aneta Nowakowska, p. Bartosz Olejarczyk, p. Rafał Żebiałowicz, p. Dariusz Pikala
  • Konsultacje historyczne – p. Elżbieta Rosiak
  • Konsultacje z fizyki – p. Cezary Opłatowski, p. Ewa Skrzypek

Zajęcia wspomagające (realizowane do 22 grudnia):

Język polski

  1. Beata Andrzejczak (3Dg) – 16 godzin – poniedziałki 7.25 – 8.10 – sala 26
  2. Beata Andrzejczak (2B) – 16 godzin – czwartki 05 – 13.50 – sala 26
  3. Aleksandra Antczak (3Dp/3Ep) – 16 godzin – wtorki 15.45 – 16.30 – sala 1
  4. Aleksandra Antczak (3Bg) – 16 godzin – wtorki 14.55 – 15.40 – sala 1
  5. Magdalena Chojnacka (3Ag) – 16 godzin – poniedziałki 7.25 – 8.10 – sala 2
  6. Magdalena Chojnacka (3Hg/3Cg) – rozszerzenie – 16 godzin – wtorki 7.25 – 8.10 – sala 2

Matematyka

  1. Anna Góralczyk (3Dg) – 16 godzin – środy 14.55 – 15.40 – sala 119
  2. Beata Kluska (3Ag/3Dg) – rozszerzenie – 32 godziny – wtorki i środy 7.25 – 8.10 sala16
  3. Violetta Kulesza (3Hg) – 16 godzin – piątki 7.25 – 8.10 – sala 151
  4. Joanna Mleczko-Wrzosek (3Bg/3Hg) – rozszerzenie – 16 godzin – czwartki 8.15 – 9.00 sala 176
  5. Joanna Mleczko-Wrzosek (3Cg/3Bg) – 16 godzin – poniedziałki 7.25 – 8.10

Fizyka

  1. Cezary Opłatowski (3Ag) – 15 godzin – czwartki 8.15 – 9.00 – sala 127
  2. Cezary Opłatowski (2A) – 15 godzin – wtorki – 7.25 – 8.10 – sala 127

Język angielski

  1. Małgorzata Mencel-Owczarek (3Ag/3Bg/3Cg/3Dg) – 16 godzin – środy 7.25 – 8.10 – sala 202
  2. Elżbieta Rembowska (2A) – 16 godzin – środy 7.25 – 8.10 – sala 203
  3. Dagmara Winkler-Janicka (2H) – 15 godzin – czwartki 7.25 – 8.10 – sala 201
  4. Beata Wojciechowska (3Dg/3Hg) – rozszerzenie – 16 godzin – wtorki 7.25 – 8.10 – sala 258

Chemia

  1. Joanna Tarczyńska (3Bg) – rozszerzenie – 30 godzin – środy i czwartki 7.25 – 8.10 – sala 226