Swiąteczne konkursy

Ogłoszenie,

Zapraszamy do udziału w Świątecznych konkursach, które są kierowane do wszystkich klas naszego liceum.

Tematem pierwszego konkursu jest „Eko choinka”. Jak ma wyglądać wasze drzewko? To zależy tylko i wyłącznie od waszej inwencji twórczej. Jedynym wymogiem jest wykonanie jej z materiałów ekologicznych lub poddawanych recyklingowi (plastikowe butelki, rolki od papieru)

Drugim Konkursem, jest konkurs na ozdobę choinkową, każda klasa robi własną ozdobę, która zostanie powieszona na szkolnym wspólnym drzewku świąteczny, który stanie korytarzu szkolnym. Ozdoby mogą być niestandardowe, to zależy od waszej kreatywności.

Konkursy trwają do dnia 6 XII 2021r. Prace prosimy przynosić do sali nr. 226. Konkursy są wliczane do rywalizacji między klasowej.