Zasady punktacji konkursów szkolnych

• Każda oddana praca będzie brana jako praca całej klasy, a nie praca indywidualna. Wyjątkiem jest podkreślenie w regulaminie danego konkursu o jego charakterze indywidualnym.
  • Regulamin ten nie jest regulaminem zasad danego konkursu. Jest to stały regulamin, który wskazuje zasady nadawania punktów za wyniki konkurs.
  • Za udział w konkursie każda klasa, która nie zajęła miejsca na podium dostaje 5 punktów.
  • Punktacja za zajęcie miejsc na podium:
  1. 30 punktów
  2. 20 punktów
  3. 15 punktów
  • Punktacja na bieżąco będzie udostępniana w zakładce Samorządu na stronie szkoły lub na tablicy Samorządu Uczniowskiego w szkole.
  • Pod koniec maja punktacja dla każdej z klas. Klasa z największą ilością punktów wygrywa dużą nagrodę w postaci np.: dofinansowania wycieczki, wyjście klasowe.