Zbiórka Rodacy Bohaterom

Ogłaszamy akcję charytatywna Rodacy Bohaterom

Od 10 lat stowarzyszenie Odra-Niemen zbieram dary dla kombatantów i weteranów w Polsce oraz na kresach wschodnich. W tym roku główne wsparcie będzie kierowane dla Polaków na Białorusi . Mimo zamkniętych granic i trudnej sytuacji, dotarcie do nich, jest jeszcze ważniejsze niż dotychczas.

Razem z Młodzieżową Radą Miejską , Samorząd Uczniowski przeprowadza zbiórkę produktów które zapakujemy w paczki dla każdego rodaka. Dokładne informacje dotyczące zbiórki oraz lista artykułów spożywczych i chemicznych, które potrzebujemy znajdują się  na stronie(https://rodacybohaterom.pl/co-do-paczki/). Produkty można przynosić do 15 grudni, do pokoju pani dyrektor Hanny Kaźmierczak. Mamy nadzieję, że razem uda nam się zebrać paczki oraz wysłać je na wschodnie kresy, do osób które ich potrzebują.

Dziękujemy,