Złoto i brąz naszych uczniów w turnieju karate

W sobotę 16.10 października w Częstochowie rozegrano IX Ogólnopolski Turniej Kumite Uechi-Ryu, w którym wystartowało ponad 200 zawodników z 22 klubów reprezentujących kontaktowe karate, kickboxing oraz thai boxing. Dwójka naszych uczniów, wchodząca w skład ekipy Łódzkiego Klubu Oyama Karate Neko w znakomitym stylu stanęła na podium zdobywając złoto – Adam Sochan (klasa 0H) i brąz – Zofia Zielińska (klasa 1D).
Łącznie reprezentacja klubu Neko wywalczyła aż 9 medali (2 złote, 5 srebrnych, 2 brązowe). Triumfatorzy otrzymali eleganckie unikatowe medale oraz stylizowane drewniane puchary a najlepsi w swoich kategoriach imponujące pasy mistrzowskie.