Pożegnanie klas maturalnych

Rok szkolny 2023/24 dla klas maturalnych zakończył się. Podczas wczorajszej uroczystości pożegnaliśmy uczniów klas IV. Wręczone zostały świadectwa oraz wyróżnienia specjalne – Złote Tarcze dla uczniów z najwyższymi średnimi, tytuły Zasłużony dla XXXII LO dla finalistów i laureatów olimpiad, konkursów i zawodów sportowych. Podziękowania odebrali również rodzice szczególnie angażujący się w życie szkoły.

Po części oficjalnej na uczniów i nauczycieli czekała część artystyczna, podczas której wręczono Halinki, nagrody podsumowujące – często z przymrużeniem oka – pobyt naszych już absolwentów w XXXII LO.

Podczas uroczystości głos zabrała pani dyrektor Karolina Kalita oraz pani dyrektor Hanna Kaźmierczak, a także przedstawiciele rodziców i Samorządu Uczniowskiego.

Chociaż dla abiturientów wybrzmiał ostatni dzwonek, spotkamy się z nimi już wkrótce podczas egzaminów maturalnych.