Światowy Dzień Matematyki

14.03 przypada Światowy Dzień Matematyki. Klasy 2A i 3A pod opieką pań Joanny Mleczko – Wrzosek i Violetty Kuleszy obchodziły ten dzień, biorąc udział w Drzwiach Otwartych Politechniki Łódzkiej. Uczniowie zapoznali się z ofertą uczelni oraz wzięli udział w serii interesujących wykładów, które Politechnika Łódzka przygotowała na ten dzień. Młodzież z zainteresowaniem uczestniczyła w zajęciach, zasiadając w ławach auli oraz innych sal wykładowych, przez chwilę czując się jak studenci. Podczas przerw mierzyli się z wyzwaniami przygotowanymi przez  studentów.