Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

W piątek pożegnaliśmy rok szkolny 2022/2023. Podczas uroczystości podsumowaliśmy nasze sukcesy, zrealizowane przedsięwzięcia, a także nagrodziliśmy te osoby, które szczególnie zasłużyły się dla XXXII LO.

Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie z najwyższymi średnimi, zaangażowani w życie szkoły oraz ci, którzy osiągali sukcesy sportowe.

Aleksandrze Wielgus z klasy IIIH przyznano Stypendium Prezesa Rady Ministrów, a uczniom ze średnią powyżej 4,90 stypendia naukowe.

Ogłoszono również wyniki VII Plebiscytu na Nauczyciela Roku.

W kategorii Nauczyciel Roku zwyciężyła Pani Profesor Aldona Danielewicz-Malinowska, a w kategorii Najlepszy Cytat – Pani Profesor Anna Jarosz.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym!

Dziękujemy wszystkim za rok pełen emocji i ciężkiej pracy. Do zobaczenia we wrześniu! Udanych wakacji!