Obchody Święta Niepodległości

10 listopada w auli naszej szkoły odbyła się uroczystość upamiętniająca odzyskanie przez Polskę niepodległości. Całe wydarzenie miało charakter państwowy, gdyż zostali uhonorowani odznaczeniami i medalami kombatanci wojenni, Współtwórcy Niepodległości, dzielni bohaterowie II wojny światowej, którzy gościli dziś w naszej szkole. Po części oficjalnej odbyło się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych wraz ze szkolnym chórem pod dyrekcją Pani Aldony Danielewicz-Malinowskiej. Wydarzenie przygotowała Pani Małgorzata Goździecka wraz z zespołem nauczycieli historii ZSO Nr 1.