Konferencja ekologiczna “Dyskusja o stanie wiedzy ekologicznej łódzkich uczniów”

W dniu 13.10.2022 r. zainteresowani biologią uczniowie klas 1E oraz 1H wzięli udział w konferencji ekologicznej pt. “Dyskusja o stanie wiedzy ekologicznej łódzkich uczniów” w czasie której mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat kierunków aktualnych działań ekologicznych w Europie, posłuchać, jak wygląda edukacja ekologiczna ich kolegów z innych krajów oraz zabrać głos w dyskusji na temat działań ekologicznych w Polsce, w czasie której podzielili się swoimi pomysłami i przemyśleniami na temat ekologii z pozostałymi uczestnikami konferencji. Mamy nadzieję, że konferencja zainspiruje ich do bycia eko i promocji ekologicznego stylu życia!