Akcja “ESA dla OSE”

W czerwcu 2022 roku nasza szkoła wzięła udział w akcji „ESA dla OSE” i zdobyła jeden z 1200 mierników jakości powietrza oraz możliwość uczestniczenia w zajęciach ekologicznych. Miernik wskazujący aktualny stan powietrza możecie od początku tego roku szkolnego znaleźć niedaleko głównego wejścia do szkoły. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Oliwia Troszyńska z klasy 3B, która pod kierownictwem pani profesor Olgi Andrzejczak przygotowała pracę konkursową na temat smogu. Składamy również serdeczne podziękowania wszystkim uczniom szkoły, którzy wzięli udział w głosowaniu zorganizowanym w ramach akcji! Wasze głosy również przyczyniły się do naszego zwycięstwa. Dziękujemy!