Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

☀️ ROK SZKOLNY ZAKOŃCZONY! Dzisiejszą uroczystością oficjalnie zakończyliśmy 10 miesięcy nauki. Życzymy wszystkim udanych, pogodnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu! ⛱️

👩🏻‍🏫 Od 6 lat nieodłącznym elementem każdego zakończenia roku jest ogłoszenie wyników plebiscytu na Nauczyciela Roku. W tym roku wręczyliśmy 7 pamiątkowych dyplomów, zdobytych głosami uczniów. W tym roku zwycięzcami zostali:
➡️ w kategorii nauczyciel inspirujący: Pan Tomasz Jakubczak i Pan Ruben Astete Altamirano;
➡️ w kategorii nauczyciel opiekun: Pani Aldona Danielewicz-Malinowska;
➡️ w kategorii mistrz słowa: Pan Rafał Kaźmierczak;
➡️ w kategorii ciekawa osobowość: Pan Zbigniew Kaczmarek;
➡️ w kategorii nauczyciel z uśmiechem: Pani Aldona Danielewicz-Malinowska i Pan Rafał Kaźmierczak.

Wśród niemalże 100 przeróżnych tekstów nauczycieli, które w pamięci zarejestrowali nasi uczniowie, wyróżniliśmy kilka najciekawszych i najczęściej powtarzających się fraz. A oto one:
➡️ “My tu gadu gadu, a Niemcy już w Strykowie” ~Pan Bartosz Jabłoński
➡️ “Nikt oprócz mnie nigdy na Ciebie nie chrumknął, prawda?” ~Pan Rafał Kaźmierczak
➡️ “No kogo wy jeszcze chcecie zmienić?!” ~Pani Dagmara Winkler-Janicka
➡️ “Czyż to nie jest fascynujące?” ~Pani Anna Jarosz
➡️ “Wyrwać Ci nogi czy otworzyć okno?” ~Pani Aleksandra Antczak
➡️ “Wszyscy mają po dziurki w nosie tą jasność” ~Pani Magdalena Chojnacka gdy po raz… (aż trudno to policzyć) klasa tylko kiwnęła głowami na pytanie “czy to jest jasne?”
➡️ “Co 10 lat czytam Mistrza i Małgorzatę, żeby sobie odświeżyć” ~Pan Tadeusz Kozłowski
➡️ “Jednym uchem wleciało, drugim wyleciało. Panie Filipowicz zapraszam do tablicy” ~Pan Cezary Opłatowski
➡️ “Masz tak niski poziom wiedzy jak twój głos” ~autor znany, lecz nieznany

“Amen” – powiedziałaby w tym momencie Pani Renata Krochecka, podsumowując i kończąc wyniki plebiscytu. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy, a pozostałym nauczycielom życzymy owocnej walki o wygrane w przyszłym roku!