Energylandia, Krupówki, Kraków – Wycieczka klas trzecich

Niedługo po majówce, na uczniów klas 3Bp i 3Cp, czekała kolejna okazja do zasłużonego odpoczynku. W atmosferze  słonecznej i ciepłej pogody wyjechali na trzydniową wycieczkę. Pierwszym miejscem, które odwiedzili był Kraków, gdzie odbyli długi spacer ulicami miasta. Wśród atrakcji znalazły się przechadzka Sukiennicami oraz podziwianie pięknego Wawelu. Wieczorem grupa dotarła do Murzasichla, miejsca zakwaterowania i odbudowy sił przed kolejnym dniem. Warto wspomnieć, że ośrodek oferował również basen:). Kolejny dzień podróży spędzono w Zakopanem. Wizyta w Dolinie Strążyskiej, choć wymagająca, okazała się ciekawym doświadczeniem. Wysiłek uczniów został nagrodzony chwilą relaksu na Krupówkach. Trzeci dzień wycieczki oznaczał powrót do domu, jednak nie był to koniec atrakcji. Uczestnicy wydarzenia zatrzymali się w Zatorze. Ta malownicza miejscowość posiada, poza pięknym rezerwatem przyrody, słynny park rozrywki. Zabawa w Energylandii dostarczyła grupie wielu niezapomnianych wrażeń, a kupony na frytki i napoje także okazały się trafne.