Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

W piątek w samo południe wybrzmiał ostatni dzwonek dla absolwentów klas maturalnych. Tym samym pożegnaliśmy ostatni rocznik trzyletniego liceum na podbudowie gimnazjum. Zgodnie z tradycją naszej szkoły najlepsi uczniowie otrzymali z rąk pana dyrektora świadectwa z wyróżnieniem, tytuły Zasłużony dla XXXII LO oraz Złote Tarcze. Wręczono nagrody i dyplomy, a także podziękowania dla rodziców zaangażowanych w pracę szkoły. Przyznano również nagrody Halinki podsumowujące z uczniowskiej perspektywy trzy lata nauki w naszym liceum. Po uroczystości abiturienci udali się do swoich klas, gdzie pożegnali się z wychowawcami. Następne spotkanie w równie uroczystej atmosferze już 4 maja, kiedy to rozpoczną się egzaminy maturalne.