Pierwsze sukcesy sportowe w nowym roku szkolnym

Nowy rok szkolny 2021/2022 zaczęliśmy od pierwszych sukcesów sportowych. Uczennice naszego liceum Nikola Tomasik i Aida Miazek wraz z drużyną Widzewa wywalczyły srebrne medale podczas finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski koszykówki 3×3, które zostały rozegrane 29 sierpnia w Ostrowii Mazowieckiej. Natomiast 4 września w Makowie został rozegrany I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny juniorek i juniorów w tenisie stołowym do sezonu 2021/2022, w którym świetnie zaprezentowali się nasi uczniowie. Marta Holak zwyciężyła w turnieju juniorek przed Magdą Frontczak, wśród juniorów drugie miejsce zajął Michał Przybył, a Krzysztof Kamiński czwarte. Marta, Magda i Michał wywalczyli awans do finału Grand Prix Polski, który odbędzie się w dniach 2-3 października w Nowym Dworze Mazowieckim. GRATULACJE!!!