Konkurs translatorski (3 marca)

W czwartek, 3 marca w godz. 10:00-12:00 odbędzie się w naszej szkole konkurs translatorski “Śladami Toledańskiej Szkoły Tłumaczy”. Biorą w nim udział uczniowie naszego liceum oraz uczniowie z innych łódzkich szkół.

W związku z tym:

1. Prosimy wszystkich uczestników o przybycie o godz. 09:40 do wyznaczonych sal:

– angielski: aula
– hiszpański: s. 14

2. Podczas pracy można korzystać ze słowników papierowych – najlepiej przynieść własne. My zapewniamy dodatkowe egzemplarze zarówno słowników angielskich i hiszpańskich, jak i języka polskiego.

3. Prosimy o przyniesienie legitymacji szkolnej i własnych przyborów do pisania.

4. Korzystanie z translatorów i innych elektronicznych narzędzi przekładu jest zabronione.

5. Po zakończonej pracy z tekstem uczniowie wracają na lekcje wg planu.