Zawsze, gdy potrafisz dzielić się z innym – jest Boże Narodzenie…

Składamy serdeczne podziękowania społeczności szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 (XXXII Liceum Ogólnokształcącego oraz Szkoły Podstawowej nr 198) za zaangażowanie w akcję świąteczną – zbiórkę pościeli dla podopiecznych Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci Łupkowa. Dzięki Waszej hojności udało się zebrać 50 kompletów kolorowej pościeli, które zostały przekazane przed Świętami Bożego Narodzenia podopiecznym hospicjum. Kolejny raz widzimy jak pięknie potrafimy się dzielić z potrzebującymi naszej pomocy. Akcję koordynowali p. Katarzyna Błasiak, p. Paweł Adamczyk i p. Renata Czaja przy wielkim zaangażowaniu uczniów działających w Szkolnym Kole Caritas oraz uczniów klasy 4b Szkoły Podstawowej. Niech dobro przekazywane innym do nas powraca, byśmy dalej mogli się nim dzielić z innymi.