Wniosek o wydanie mLegitymacji

Wypełnij poniższy formularz, wydrukuj i podpisz. Następnie dostarcz do sekretariatu uczniowskiego lub wyślij skan na adres [email protected] w temacie wpisując “Wniosek o wydanie mLegitymacji”.

*pola obowiązkowe

Wprowadź numer obecnie posiadanej legitymacji.

Zdjęcie musi spełniać następujące wymagania:

1. Zdjęcie musi być aktualne.
  2. Na zdjęciu nie może być widoczne nakrycie głowy, okulary z ciemnymi szkłami ani inne rzeczy, które utrudniają rozpoznanie.
  3. Zdjęcie powinno przedstawiać całą głowę (od jej czubka) oraz górną część barków.
  4. Twarz powinna zajmować 70-80% zdjęcia.
  5. Osoba fotografowana musi mieć naturalny wygląd twarzy (bez żadnych gestów mimicznych), z zamkniętymi ustami.
  6. Twarz musi być skierowana prosto w obiektyw aparatu, nie można przekrzywiać głowy.
  7. Zdjęcie musi być wykonane na białym, jednolicie oświetlonym tle, pozbawione cieni i elementów ozdobnych.
  8. Zdjęcie powinno mieć wymiary minimalne 250 x 350 piksele i takie, aby fotografia zachowywała proporcje 35 x 45mm (po przesłaniu zdjęcia pojawi się opcja kadrowania i przycinania).
  9. Dozwolone formaty zdjęcia: JPG/JPEG.

9 maja (dziś)

Dzień wolny od zajęć