Zakończenie roku szkolnego – szczegóły uroczystości:
8.00 – msza święta w kościele Matki Boskiej Jasnogórskiej, ul. Gogola 12 – udział pocztu sztandarowego naszego liceum
9.30 – uroczystość zakończenia roku dla klas III naszego liceum – sala E
po uroczystości spotkania w klasach według przesłanego Librusem harmonogramu
10.30 – uroczystość zakończenia roku dla klas 0 – II naszego liceum – sala E
po uroczystości spotkania w klasach według przesłanego Librusem harmonogramu.

